שלום לך!     התחבר / שכחתי סיסמא מילים לומדים עם מילומטר פסיכומטרי

למה מילומטר?

לצד ממוצע ציוני הבגרות, מהווה הבחינה הפסיכומטרית את אחד המדדים החשובים ביותר בקבלה ללימודים במוסד להשכלה גבוהה, אם לא החשוב שבהם. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בבחינה, נדרשת הכנה מקיפה, מקצועית ונכונה. רמתה המקצועית של מילומטר היא הגבוהה ביותר שיש לשוק להציע. לראיה, היא נמכרה לשימוש גורם בטחוני במדינת ישראל לטובת לימוד אוצר מילים. למעשה נבחרה מילומטר מבין מכל שאר המוצרים הקיימים בשוק זאת בשל איכותה ויכולותיה המתקדמות. בקיצור, לא משנה באיזה קורס אתם לומדים - בכל הנוגע לשינון המילים לבחינה, מילומטר היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם, ומיד תוכלו להבין למה ... למשל החננה והג'ננה לחצו כאן.

 

בגלל עזרי הלימוד

למילומטר אפשרויות הפקת העזרים המקדמות ביותר בשוק הכוללות :
לימוד באמצעות טלפון סלולרי - עם מילומטר ניתן ללמוד את אוצר המילים בכל זמן ובכל מקום. יתרון ייחודי למילומטר בתחום זה הוא שרמות הידע שלכם מתעדכנות גם תוך כדי הלימוד בטלפון הנייד, ומאגר המידע המתורגל זהה ב-100% למאגר בתוכנה.
לימוד עם נגני mp3 - בכל שלב בשימוש במילומטר, קיימת האפשרות לייצא את מאגר המידע האישי שלכם, אל נגן ה-MP3 המועדף עליכם. שימו לב – יתרון ייחודי של מילומטר הוא שניתן לייצא את מאגר המידע האישי, ולא לבזבז בכל פעם זמן שמיעה של מילים שאתם כבר מכירים...
עבודה עם דיסקמנים רגילים – את מאגר המידע שלכם ניתן לייצא גם לדיסקמנים רגילים, והוא אינו מוגבל לנגניmp3 בלבד.
הפקת כרטיסיות באיכות בית דפוס - מילומטר מאפשרת לכם ייצוא מאגר המידע האישי לכרטיסיות והדפסתן במדפסת ביתית. והתוצאה (בניגוד בולט למתחרים שלנו) - כרטיסיות באיכות גבוהה, שניתן באמת ללמוד איתן ולא רק להשתמש בהן כתחתיות לספלי קפה.
 

 
 
 

בגלל מאגר המידע

מאגר המידע של מילומטר, הכולל למעלה מ-4700 מילים בעברית ו4300 באנגלית הוא השלם והמקיף ביותר לבחינה.בכתיבתו לקחו חלק מומחים מתחום הפסיכומטרי והוא מתעדכן מבחינה לבחינה. המאגר נכתב תוך בחינת המאגרים המובילים בתחום, כך שבאמת אין סיבה לנסות להשיג את המילונים מכל המכונים.
 
 
 
 

בגלל יכולות המעקב והמיקוד

למילומטר יש יכולת ייחודית לעקוב אחר התקדמותכם, ולסייע לכם לסיים את כל מאגר המילים כשבועיים לפני מודע הבחינה. מעבר להגדרת לוח הזמנים, מילומטר תמקד אתכם באותיות בהן אתם חלשים ותתריע לכם על חריגה מקצב הלימוד הרצוי.

 
 
 
 

בגלל שהכול אוטומאטי

למילומטר אלגוריתם בינה מלאכותית, שיודע לנהל עבורכם את כל תהליך הלמידה. מילומטר תמקד אתכם ברמות הידע הנמוכות אך לא תזניח את שאר רמות הידע, תמליץ לכם על אילו אותיות לחזור, תתריע אודות דברים חשובים ועוד.
 
 
 
 

בגלל הפשטות ונוחות הלימוד

השימוש במילומטר הוא קל, אינטואיטיבי ופשוט. ממשק המשתמש החכם מלווה אתכם בצורה עקבית לאורך כל שלבי השימוש בתוכנה, והופך את זמן לימוד השימוש בתוכנה לאפסי.